Červená větrovka 2021

Kabátek z lehoučké šusťákoviny, univerzální kousek do vašeho šatníku.

3490,00 

Po dvou letech přináším novou verzi Vámi velmi oblíbených větrovek a to hned v několika barvách a velikostech!

Tentokrát jsou větrovky ušité z lehoučkých šusťákovin. Mezi jejich největší výhody patří lehkost, jemnost a poddajnost, díky kterým se větrovky úžasně nosí a jsou tak skladné, že je můžete mít stále u sebe pro případ potřeby. Součástí balení je i šikovný malý sáček ze stejného materiálu, díky kterému se Vám větrovka vejde i do menší kabelky.

Se střihem jsem se nyní více snažil přiblížit klasickému kabátu, čemuž nahrává rozparek vzadu a opasek ze stejného materiálu. Zvolil jsem také vyšší límec bez kapuce, což větrovce dodá na eleganci a na první pohled není patrné, jestli jde o cool větrovku, či luxusní kabátek.

Jak vidíte z fotografií – větrovky jsou opět unisexové a záleží na každém jestli si tu svou zkombinuje s elegantnějším outfitem či s ní podtrhne sportovní look. Jsou stylovým doplňkem k prakticky jakémukoli outfitu.

U této nové kolekce větrovek jsem se také soustředil na to, aby střih padnul každému typu postavy a aby se ve větrovce cítil skvěle člověk v každém věku. A tak se nám větrovky podařilo i zachytit na fotkách.

Skladem pro Vás mám nyní pouze omezený počet kusů, které jsou šité v malé produkci v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti, která zaměstnává ženy s hendikepem.

Materiál: polyamid

K dostání ve velikostech: 34-44 (modelka má na fotkách na sobě velikost 38-40)

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro