DESIGNOVÝ KALENDÁŘ 2021

Můj designový kalendář na rok 2021, ve kterém jsem spojil svou lásku k vaření a umění.

12 vlastnoručně mnou nakreslených obrazů s recepty na každý měsíc roku 2021. Součástí balení je i kovový stojánek speciálně navržený pro kalendář. Vše krásně dárkově zabaleno společně s podepsanou kartou a věnováním pro Vás nebo Vašeho blízkého, komu kalendář plánujete věnovat! ♥

Garantujeme doručení do týdne od připsání platby na účet. Osobní vyzvednutí v Praze je možné u naší kamarádky Evy v její Vinotéce Eva na adrese Bělehradská 92, kousek od I.P. Pavlova. O uložení Vašeho balíčku k Evě Vás budeme informovat emailem. ♥

490,00 

Věnování:
Kategorie: ,

Popis

Už téměř třičtvrtě roku se setkáváme u společných live streamů na Facebooku, kde se s Vámi rád dělím o svou vášeň k vaření. Zároveň jsem za tu dobu na blog zpracoval více jak 20 svých receptů, které Vás očividně moc baví, protože mi stále zasíláte fotky jak podle nich vaříte. V tomto všem budu samozřejmě pokračovat, ale myslím, že nadešel čas abyste ode mne Vy, Vaše rodina, blízcí nebo přátelé, kteří mi v soutěži MasterChef Česko fandí měli doma něco i hmotného, praktického a hlavně krásného.

Několik měsíců jsem přemýšlel, zkoušel, tvořil, vařil, pekl a stejná jídla znovu vařil a pekl, no znáte to… Až jsem došel k myslím celkem unikátnímu konceptu designového kalendáře, kde jsem spojil svou lásku k jídlu, vaření ale i k umění. Ke každému měsíci v roce jsem si přiřadil suroviny, které nám v našich podmínkách sama příroda nabízí, nebo je jejich hlavní sezóna. Avšak nebojte se nějaké limitace – většinu surovin seženete i v mnohem větším časovém rozpětí než jeden měsíc. Z těchto ingrediencí jsem vytvořil někdy překvapivě obyčejné a někdy naopak hodně neobvyklé recepty plné výborných chutí a barev. Mé oblíbené a to jak slané, tak i sladké! Ke každému receptu jsem vlastnoručně pastely nakreslil obraz, který dle mého pohledu vystihuje dané jídlo, suroviny, ale i chutě. Některé obrazy ve Vás vyvolají opravdu velké chutě, věřte mi 🙂 Na zadní stranu každého z obrazů jsem pro Vás sepsal přehledně recept, kde vedle klasického seznamu surovin a postupu naleznete i dobu přípravy a netradičně můj tip. Díky tipům jsou některé recepty kombinovatelné a nebo jejich postup můžete aplikovat i na další podobné suroviny. Tím Vám vzniká další množství receptů, které budou potřebovat i trošku té Vaší kreativity… 🙂 Kalendář je celý designově laděný do černé barvy, tudíž se myslím hodí do každé kuchyně.

Další specialitou jsou oddělené karty s měsíci a dny. Tyto malé karty si můžete malým dřevěným kolíčkem libovolně připnout ke kterékoliv kartě s obrazem a nechat si tak po celý rok třeba jen jeden oblíbený obraz, nebo jich naopak během měsíce vystřídat více. Prostě dle nálady 🙂 Věřím totiž že stejně jako já si někteří z Vás budou chtít některé obrazy do kuchyně např. zarámovat, tudíž jsem na ně nechtěl staticky přidávat ještě datumy.

Celý kalendář, nebo i jen jednotlivé karty můžete postavit na kovový stojánek, který je samozřejmě součástí balení. Tak si můžete obraz umístit na stůl, linku, digestoř, poličku nebo kamkoliv chcete. Pak když budete podle některého z receptů vařit, tak kartu jen otočíte a recept bude ve stojánku před Vámi šikovně stát. Stojánek, který jsem nechal vyrobit na míru můžete využít i pro svou oblíbenou kuchařku nebo si na něj vystavit talíř. Skvěle Vám poslouží i jako podstavec pro větší i menší dřevěné prkénko z mé tvorby.

V balení naleznete: 

  • 12 krásných kopií mnou vlastnoručně nakreslených obrazů ve formátu A4
  • 12 kompletních receptů inspirovaných měsíci v roce ve formátu A4
  • 12 menších karet s datumy na každý měsíc roku 2021, které lze s obrazy jakkoliv kombinovat
  • 1 tvrdší titulní stranu s obrazem, která slouží taktéž jako tvrdá záda pro další obrazy
  • Kovový stojánek navržený speciálně pro tento kalendář, využitelný i pro další kuchařky, knihy, prkénka nebo talíře
  • 2 malé dřevěné kolíčky na připnutí datumů k obrazům
  • Mou podpisovou kartu s osobním věnováním a podpisem (jméno k věnování prosím uveďte v poznámce v pokladně, jinak věnuji Vám)
  • Vše dárkově zabalené v černém hedvábném papíru s mou nálepkou a v krabici, kterou můžete využít i jako úložné místo pro obrazy

A aby toho nebylo málo, tak na celý rok 2021 jsem pro Vás, majitele kalendáře vymyslel interaktivní hru. Mnoho z Vás mi po celou dobu soutěže chválí mé servírování a i maličko proto jsem zvolil obrazy a ne fotky. Věřím totiž, že v každém z nás je alespoň kousek nějakého umělce a tak ho společně v roce 2021 budeme v nás hledat! ♥ Každý měsíc vyberu jedno jídlo, které si podle receptu ve Vašem kalendáři budete moci se mnou uvařit. Plating bude zcela na Vás a sdílením fotky nebo videa na Instagramu s hashtagem #berkykalendar mi dá najevo, že soutěžíte! A na konci každého měsíce odměním nejzajímavější plating nějakou cenou z mé tvorby. Cenu uvedu vždy u daného měsíce, ale půjde samozřejmě především o mé utěrky, kuchyňské zástěry, ubrusy, prkénka, ale pokud nám situace dovolí tak i třeba osobní setkání nebo nějaká ta večeře přímo ode mne a věřím, že v příštím roce přijde i něco nového o co si společně zasoutěžíme 🙂

Tak pokud stále přemýšlíte čím sobě nebo někomu blízkému udělat radost k narozeninám, svátku či Vánocům, tak mrkněte na fotky a videa, jak jsem kalendář tvořil a pokud se pro něj rozhodnete, tak Vám přeji, ať Vám doma obrazy každý den vykouzlí úsměv na rtu a ať se Vám podle nich krásně vaří!

Tady můžete mrknout na video, jak kalendář pod mými rukami vznikal ♥

Pavel ♥

Potřebujete speciální úpravy?

Pavel Vám rád upraví tento kousek na míru a přesně dle Vašich představ. Napište nám.

Mohlo by se Vám líbit…