Dětská lněná zástěra s motivy kuchařky

Nové lněné kuchyňské zástěry s motivy kuchařky – cibulkou a kotletkou si oblíbíte Vy i Vaše děti! Jsou v praktické černé barvě a z kvalitního českého lnu! Ideální dárek pro každého malého nadšence do vaření!

Vyberte si ze 3 barev zástěr, které jsem navrhl pro sebe, ale také pro Vás a Vaše děti. K výrobě jsem využil kvalitní český len a tak zástěry vynikají lepší odolností proti zašpinění a rychlým schnutím! Navíc len je příjemný prodyšný materiál, který budete při vaření vždy rádi nosit! Alespoň já tu svou v kuchyni téměř nesundám! ♥

Foto je jen ilustrační, zástěra je velikostně vhodná pro děti od 4 let. Díky nastavitelnému popruhu kolem krku jí pak může nosit i vyšší dítě.

40,20 

Máte stejně jako já rádi vaření? Dlouho jsem sám pro sebe hledal zástěru, která by mi vyhovovala materiálem, střihem i barvou. Jelikož jsem tu pravou nenašel, rozhodl jsem se jí navrhnout a ušít.

Len je úžasný materiál, který má dlouhou životnost, dobře odvádí teplo i vlhkost a jeho prodyšnost v kuchyni nebo v letních měsících určitě oceníte. Navíc je hypoalergenní. V neposlední řadě také len schne několikrát rychleji než např. bavlna. Což může být právě v kuchyni nesmírnou výhodou.

Zástěry s motivy kuchařky jsem pro Vás vytvořil v praktické černé barvě. Sladil jsem je tak s kuchařkou a nebo třeba s řadou lněných utěrek.

Velikost zástěry si můžete lehce regulovat pomocí šikovného zapínání na rameni.

Jelikož mi na zástěře nevyhovují kapsy, zvolil jsem na boku trošku netradičně otvor, kterým si můžete při vaření prostrčit např. utěrku.

Na hrudníku také naleznete decentní vyšitý podpis v červené barvě s motivem cibulky nebo kotletky, protože každá zástěra prošla od začátku až do konce výroby pouze mýma rukama.

Zástěra je vyrobena ze 100% přírodního materiálu – lnu, který byl vyroben v České republice.

Vyberte měnu
EUR Euro