Sleva

SET – DESIGNOVÝ KALENDÁŘ 2021 + LNĚNÁ KUCHYŇSKÁ ZÁSTĚRA

Chcete nadělit sobě nebo někomu blízkému radost do kuchyně v podobě mého krásného ručně kresleného kalendáře? Lépe se Vám mé recepty budou určitě vařit v příjemné lněné zástěře, kterou sám v kuchyni téměř nesundám. K ruce Vám jistě budou i kvalitní lněné utěrky nebo dřevěná prkénka, která sám vypaluji a vařím s nimi denně.

Nyní pro Vás mám ZVÝHODNĚNÉ SETY, díky kterým si můžete pořídit třeba i rovnou dva kousky z mé tvorby za lepší cenu! Při zakoupení kteréhokoliv setu UŠETŘÍTE VŽDY VÍCE JAK 10% – u tohoto konkrétně 190,- Kč!

CHCETE OPRAVDOVÝ ORIGINÁL? Pak do kolonky níže napište TEXT VĚNOVÁNÍ (komu a jaké mám ručně napsat věnování) a vyberte si barvu zástěry přesně podle Vás – na výběr máte hned ze 3 BAREV! ♥

1780,00  1590,00 

Zrušit výběr
Věnování:
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

KALENDÁŘ

V balení naleznete: 

 • 12 krásných kopií mnou vlastnoručně nakreslených obrazů ve formátu A4
 • 12 kompletních receptů inspirovaných měsíci v roce ve formátu A4
 • 12 menších karet s datumy na každý měsíc roku 2021, které lze s obrazy jakkoliv kombinovat
 • 1 tvrdší titulní stranu s obrazem, která slouží taktéž jako tvrdá záda pro další obrazy
 • Kovový stojánek navržený speciálně pro tento kalendář, využitelný i pro další kuchařky, knihy, prkénka nebo talíře
 • 2 malé dřevěné kolíčky na připnutí datumů k obrazům
 • Mou podpisovou kartu s osobním věnováním a podpisem (jméno k věnování prosím uveďte v poznámce v pokladně, jinak věnuji Vám)
 • Vše dárkově zabalené v černém hedvábném papíru s mou nálepkou a v krabici, kterou můžete využít i jako úložné místo pro obrazy

Tak pokud stále přemýšlíte čím sobě nebo někomu blízkému udělat radost k narozeninám, svátku či Vánocům, tak mrkněte na fotky a videa, jak jsem kalendář tvořil a pokud se pro něj rozhodnete, tak Vám přeji, ať Vám doma obrazy každý den vykouzlí úsměv na rtu a ať se Vám podle nich krásně vaří!

Celý podrobný popis kalendáře si můžete přečíst zde. Tady můžete mrknout na video, jak kalendář pod mými rukami vznikal ♥


LNĚNÁ KUCHYŇSKÁ ZÁSTĚRA

Máte stejně jako já rádi vaření? Dlouho jsem sám pro sebe hledal zástěru, která by mi vyhovovala materiálem, střihem i barvou. Jelikož jsem tu pravou nenašel, rozhodl jsem se jí navrhnout a ušít.

Len je úžasný materiál, který má dlouhou životnost, dobře odvádí teplo i vlhkost a jeho prodyšnost v kuchyni nebo v letních měsících určitě oceníte. Navíc je hypoalergenní. V neposlední řadě také len schne několikrát rychleji než např. bavlna. Což může být právě v kuchyni nesmírnou výhodou.

Zástěru jsem pro Vás vytvořil ve třech barevných provedeních – světlejší, tmavší a černá Já osobně jsem si oblíbil všechny tři. Zástěry jsem sladil i s novou řadou lněných utěrek a ubrusů, tak pokud byste chtěli být majitelem celé řady záleží jen na Vás, jak věci nakombinujete. Všechny tři barvy se dle mé zkušenosti krásně hodí do většiny typů kuchyní.

Velikost zástěry si můžete lehce regulovat pomocí šikovného zapínání na rameni.

Jelikož mi na zástěře nevyhovují kapsy, zvolil jsem na boku netradičně otvor, kterým si můžete při vaření prostrčit např. utěrku.

Na hrudníku také naleznete decentní vyšitý podpis, protože každá zástěra prošla od začátku až do konce výroby pouze mými rukami.

Zástěra je vyrobena ze 100% přírodního materiálu – lnu, který byl vyroben v České republice.

Na výběr máte ze 3 barev. A všechny se krásně hodí i k dalším produktům z mé řady – hlavně pak utěrkám, které jsou vyrobeny ze stejných materiálů.

 • světlejší oatmeal
 • tmavší natural
 • černá

Ať se Vám tedy podle mého kalendáře a v zástěře krásně vaří!

Pavel ♥

Potřebujete speciální úpravy?

Pavel Vám rád upraví tento kousek na míru a přesně dle Vašich představ. Napište nám.