Sleva

SET – DESIGNOVÝ KALENDÁŘ 2021 + SADA 3 LNĚNÝCH UTĚREK

Chcete nadělit sobě nebo někomu blízkému radost do kuchyně v podobě mého krásného ručně kresleného kalendáře? Lépe se Vám mé recepty budou určitě vařit v příjemné lněné zástěře, kterou sám v kuchyni téměř nesundám. K ruce Vám jistě budou i kvalitní lněné utěrky nebo dřevěná prkénka, která sám vypaluji a vařím s nimi denně.

Nyní pro Vás mám ZVÝHODNĚNÉ SETY, díky kterým si můžete pořídit třeba i rovnou dva kousky z mé tvorby za lepší cenu! Při zakoupení kteréhokoliv setu UŠETŘÍTE VŽDY VÍCE JAK 10% – u tohoto konkrétně 140,- Kč!

CHCETE OPRAVDOVÝ ORIGINÁL? Pak do kolonky níže napište TEXT VĚNOVÁNÍ (komu a jaké mám ručně napsat věnování) a namixujte si barevnost utěrek podle Vás – na výběr máte hned ze 4 BAREV! ♥

1280,00  1140,00 

Zrušit výběr
Věnování:
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

KALENDÁŘ

V balení naleznete: 

 • 12 krásných kopií mnou vlastnoručně nakreslených obrazů ve formátu A4
 • 12 kompletních receptů inspirovaných měsíci v roce ve formátu A4
 • 12 menších karet s datumy na každý měsíc roku 2021, které lze s obrazy jakkoliv kombinovat
 • 1 tvrdší titulní stranu s obrazem, která slouží taktéž jako tvrdá záda pro další obrazy
 • Kovový stojánek navržený speciálně pro tento kalendář, využitelný i pro další kuchařky, knihy, prkénka nebo talíře
 • 2 malé dřevěné kolíčky na připnutí datumů k obrazům
 • Mou podpisovou kartu s osobním věnováním a podpisem (jméno k věnování prosím uveďte v poznámce v pokladně, jinak věnuji Vám)
 • Vše dárkově zabalené v černém hedvábném papíru s mou nálepkou a v krabici, kterou můžete využít i jako úložné místo pro obrazy

Tak pokud stále přemýšlíte čím sobě nebo někomu blízkému udělat radost k narozeninám, svátku či Vánocům, tak mrkněte na fotky a videa, jak jsem kalendář tvořil a pokud se pro něj rozhodnete, tak Vám přeji, ať Vám doma obrazy každý den vykouzlí úsměv na rtu a ať se Vám podle nich krásně vaří!

Celý podrobný popis kalendáře si můžete přečíst zde. Tady můžete mrknout na video, jak kalendář pod mými rukami vznikal ♥


SADA 3 LNĚNÝCH UTĚREK

Kvalitní utěrka je pro vaření základ. Proto jsem se nechal inspirovat našimi babičkami, které vždy preferovaly přírodní materiály a své lněné utěrky z mládí používají až dodnes. Rozhodl jsem se tedy vytvořit vlastní sadu lněných utěrek, které Vám také věřím vydrží i desetiletí.

Len je úžasný materiál, který má dlouhou životnost, dobře odvádí teplo i vlhkost a vyniká vysokou savostí, která na začátku používání zvyšuje. Len schne také několikrát rychleji než např. bavlna. Což může být právě v kuchyni nesmírnou výhodou.

Utěrky jsem pro Vás vytvořil ve čtyřech barevných provedeních – smetanovou, světlejší oatmeal barvu, tmavší natural a černou. Utěrky jsem sladil i s novou řadou lněných zástěr a ubrusů, tak pokud byste chtěli být majitelem celé řady záleží jen na Vás, jak věci nakombinujete. Barevnosti se dle mé zkušenosti krásně hodí do většiny typů kuchyní.

Velikost jedné utěrky je 62x48cm. V jednom rohu naleznete designově umístěné poutko a naproti němu decentně vyšité mé logo Pavel Berky, protože každá utěrka prošla mými rukami.

Utěrky jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu – lnu, který byl vyroben v České republice.

Namixovat si utěrky můžete dle Vaší volby. Na výběr máte ze 4 barev. A všechny se krásně hodí i k dalším produktům z mé řady – hlavně pak zástěrám, které jsou vyrobeny ze stejných materiálů.

 • smetanová
 • světlejší oatmeal
 • tmavší natural
 • černá

Ať se Vám tedy podle mého kalendáře a s utěrkami krásně vaří!

Pavel ♥

Potřebujete speciální úpravy?

Pavel Vám rád upraví tento kousek na míru a přesně dle Vašich představ. Napište nám.