Sleva!

ŽLUTÁ MIKINA #UPGRADE | KRISTÍNA NEMČKOVÁ BY BERKY

Po naší úspěšné spolupráci s Kristínkou Nemčkovou na LIMITCE I, která se loni vyprodala za jediný den a LIMITCE II jsme tu s novým společným projektem! A ne jen tak ledajakým!

Tato mnou navržená mikina je mnohem víc než další designový kousek ve vašem šatníku. Je totiž součástí limitované charitativní kolekce, která pomáhá! 

Zakoupením této mikiny pomůžete hned dvakrát! Společně dáme práci chráněné dílně, která zaměstnává lidi s hendikepem a kde ji vyrobí a zároveň pomocí voucheru zaplatíte speciální pomůcku konkrétnímu člověku s těžkým postižením. A na tento dobrý skutek si vzpomenete vždy, když si mikinu obléknete.

Mikina je dostupná v jedné oversize velikosti a vybrat si můžete z 5ti barev – bílé, černé, červené, žluté nebo růžové a v kratší nebo delší délce.

1995,00 

Moje propojení s Kristínkou Nemčkovou už znáte – společně jsme navrhli a během jednoho dne loni vyprodali naší limitovanou kolekci #UPGRADE šatů. Následně jsme pokračovali druhou limitkou a obě jsme letos na přání ještě na nějakou dobu uvolnili k prodeji. Ale nyní jsme se znovu spojili s cílem vytvořit něco víc, než jen další kousek do šatníku.

Oba nás spojuje vášeň pro vaření, ale také máme oba osobní zkušenost s hendikepovanými dětmi. Proto jsme se rozhodli společně pomoci. Z prodeje každé mikiny věnujeme poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz. Při objednání mikiny se vás zeptáme, jestli si poukázku vezmete a věnujete ji někomu, kdo ji ocení, nebo třeba zanesete do nejbližšího stacionáře, kde pečují o lidi s postižením. A nebo vám s poukázkou pomůžeme a pod vaším jménem ji odevzdáme v centru pro děti a dospělé s kombinovaným postižením. Těchto center je v ČR a na Slovensku přes 300 a určitě je váš dar potěší. O každém daru budeme informovat a aktualizovat seznam darů. A vždy, když si obléknete tuto mikinu budete vědět, že jste pomohli. A ten pocit zahřeje! ♥

Mikina s kapucí

Zajímavě řešená MIKINA s velikou kapucí na zádech, ukončena na rukávech a dolním obvodu na patent, pochází z designérské dílny Pavla Berkyho. Uděláte si radost, zaujmete své okolí, ale hlavně POMŮŽETE! Mikina je ušita ze 100% bavlny vyrobené na Moravě. Ušili ji lidé s hendikepem v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti. Už teď pomohla! Ke každé zakoupené mikině od nás automaticky dostanete poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz. Unikátní oversize střih mikiny obleče:

  • holka (odpovídá dámské velikosti M-L)
  • kluk (odpovídá pánské velikosti S-M)

Více o mikině

Na mikinu jsme záměrně použili látky z lokální produkce (vyrobené na Moravě v České republice) a každý kus oblečení byl ušit v chráněné dílně v Uherském Hradišti. Dílna zaměstnává lidi s hendikepem a výrobou jsme společně podpořili jejich pracovní místa. Na každé mikině vám necháváme malý vzkaz, který vám připomene, že jste udělali dobrý skutek a na zadní straně podpis designéra Pavla Berkyho. A jak jste u mě zvyklí, mikina vám bude doručena s malým překvapením ode mě uvnitř balení.


Jak pomoci?

Objednejte si charitativní designovou mikinu od Pavla Berkyho, vyberte si bílou, černou, červenou, žlutou nebo růžovou barvu a uhraďte objednávku. Součástí ceny za mikinu je i poukázka v hodnotě 500 Kč na nákup speciálních pomůcek. Proto se s vámi ještě před odesláním mikiny spojíme a domluvíme se na předání poukázky. Možností je několik:

  • Poukázku si budete přát poslat a využijete ji na nákup na NEEDO.cz nebo ji darujete někomu, kdo její uplatnění ocenění. Případně uděláte opravdovou radost, když ji věnujete do dětského centra nebo domovu seniorů ve vašem nejbližším okolí.
  • Využití poukázky necháte na nás a my ji vaším jménem odevzdáme konkrétní rodině, která pečuje o člena s postižením (seznam registrovaných rodin má k dispozici NEEDO.cz)
  • Využití poukázky necháte na nás a my ji vaším jménem odevzdáme do centra pro děti nebo dospělé s kombinovaným postižením (seznam center má k dispozici NEEDO.cz)

V každém případě POMŮŽETE! O každém odevzdání vašeho daru budeme vést seznam a budeme vás informovat přes stránky www.NEEDO.cz/pomahame


Více o mikině

Materiál mikiny (vyroben v ČR): 100% bavlna
Materiál šnúry (kapuce): 100% bavlna
Rozměry: univerzální – oversize
obvod mikiny přes prsa 110 cm
obvod mikiny kolem pasu 110 cm
délka rukávu 70 cm
délka mikiny s patenty 70 cm
Barva: žlutá
Ke každému prodanému kusu: poukázka v hodnotě 500 Kč

na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz

Jedná se o charitativní kolekci, a proto vám odkrýváme i finanční náklady spojeny s ušitím této designové mikiny. Je samozřejmostí, že z této kolekce nemáme ani já, ani Kristína žádnou provizi. Děláme to proto, abychom pomohli jiným.

Materiál, šicí práce, potisk a doprava materiálu a hotových mikin (bez DPH): 1565 Kč
DPH: 21%
Poukázka na nákup pomůcky (včetně 21% DPH): 500 Kč
Celkem náklady: 2395 Kč

Pochlubte se a pošlete nám fotky, jak vám mikina od Pavla Berkyho sedne a jak se vám nosí. Nezapomeňte nás označit na Facebooku nebo InstagramuNebo nám jednoduše napište e-mail. Vaše fotky budeme já i Pavel moc rádi sdílet. Těšíme se na vaše reakce!

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro