Pavel Berky se vrací na obrazovky v novém MasterChef Česko: Souboj nejlepších

Od konce tohoto měsíce – přesněji 24. února se budete moci na obrazovkách televize Nova opět potkávat s oblíbenými tvářemi uplynulých dvou řad pořadu MasterChef Česko. Každou středu ve 21:30 bude Nova vysílat duely kulinární show MasterChef Česko: Souboj nejlepších. V rámci několika večerů se před známou porotou – Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt utkají úspěšní soutěžící z minulých dvou řad a pokusí se znovu zvítězit. Jako první se proti sobě postaví Jan Vorel a Pavel Berky.

„Televize Nova se rozhodla, že divákům nejpopulárnější kulinární show připraví speciální podívanou. Často jsme na našich sociálních sítích vídali diskuze, jak by to asi dopadlo, kdyby proti sobě stanuli ti nejlepší z minulých řad. Inspirovali jsme se touto myšlenkou a dáme divákům jedinečnou možnost sledovat tento souboj na televizní obrazovce v bonusových epizodách MasterChef Česko: Souboj nejlepších,“ uvedla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

V dalších dílech se mohou diváci dle TV Nova těšit i např. na Leu Skálovou, Chili Ta Thuy nebo vítěze obou posledních řad – Kristínu Němčkovou a Romana Stašu.

Vždy o týden dříve se diváci mohou těšit na nový díl na Voyo, tedy na první již 17. února. Kdo pak nestihne epizodu v čase televizního vysílání, může se na ni podívat i na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

Sledujte Pavla i na jeho sociálních sítích, kde najdete mnoho zajímavých receptů, tipů do kuchyně, videí i novinek:


Podívejte se i na nové jednoduché recepty Pavla Berkyho na YouTube:


Nebo na Pavlovu kolekci doplňků k vaření a kalendář s recepty:

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro