ŠATY #UPGRADE 1 | KRISTÍNA NEMČKOVÁ BY BERKY

3990,00 

První společný kousek v rámci limitované edice UPGRADE KNPB šaty#triko ve spolupráci s Kristínou Nemčkovou 🙂

Limitovaná edice šatů nebo trika s označením UPGRADE KNPB je výsledkem spolupráce Pavla s vítězkou MasterChef Česko 2019 – Kristínou Nemčkovou. Společně jsme vytvořili limitovanou edici designového kousku, který lze nosit jako delší triko nebo šaty. Je jenom na vás, co si zvolíte a s čím ho zkombinujete. Tato kolekce je opět limitována počtem vyrobených kusů a každý model nese své unikátní číslo. Získáte tak originální kousek, který bude mít jenom pár z vás! Musela by to být opravdu velká náhoda, abyste potkala někoho v těchto šatech! Chtěli jsme vám nabídnout dostupnější designový kousek, ve kterém jsem oba dva podepsaní. Tvořili jsem ho společně a každý v něm má něco ze sebe. Inspiraci jsme, jak jinak, čerpali v kuchyni, tam, kde nás to oba dva nejvíc spojuje. V první edici jsme se nechali unést kuchařským rondonem a v této druhé jsme se inspirovali zástěrou. Proto střih šatů tentokrát vychází z kuchařské zástěry a název nese po mé kuchařce UPGRADE plus naše iniciály (KN = Kristína Nemčková, PB = Pavel Berky).

Šaty#triko vám budou doručeny v dárkovém balení, v černé krabičce s logem Kristíny, s číselným označením šatů#trika a malým překvapením uvnitř balení.

___

Kristína Nemčková

Ráda vařím, to asi víte! Mým největším snem je získat ve svém životě michelinskou hvězdu, nevadily by mi možná ani dvě. Jsem si vědoma, že je přede mnou ještě dlouhá cesta, ale taky něco už i za mnou. Vařím již od dětství, od pěti-šesti let. V sedmnácti letech se mi podařilo vyhrát soutěž MasterChef Česko 2019 a stát se tak nejmladší vítězkou této soutěže na světě. Tentýž rok jsem vydala se svojí babičkou i první vlastní kuchařku s názvem #UPGRADE, kde se věnuji inovaci tradičních česko-slovenských receptů. Tradice, domov, rodina jsou pro mě základ úspěchu a taky zdroj inspirace. Jsem taky holka, co se ráda hezky obléká. Kdo mě zná, ví, že nejčastěji nosím černou. Je mi nejbližší a nemá to žádný další smysl, jenom se mi dobře kombinuje. A je to i barva mého pozadí za jídly, kterými se prezentuji na svém instagramu. Měla jsem představu pro šaty, ale to, co navrhl Pavel, předčilo mé očekávání.

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro