Šití na míru

Potřebujete nádherné šaty na výjimečnou příležitost nebo máte zkrátka ráda takové oblečení, které Vám krásně padne? Pro Pavla je zakázkové šití příjemným způsobem, jak Vám může přinést přesně to, po čem toužíte. Každé zakázce věnuje maximální péči a aby si byl jistý, že budete s výsledkem spokojená, řeší sám celý proces šití šatů na míru od prvního setkání s Vámi až po poslední ušitý steh.

Šití šatu na míru v ateliéru Pavla Berkyho
Pavel Berky a jeho návrhy šatů na míru

Ať už máte zcela přesnou představu o tom, jaké šaty (či jiný oděv) potřebujete, nebo naopak ve světě módy tápete a potřebujete poradit, v Pavlových rukách se vám dostane maximální péče a především perfektního výsledku. Pavel Vám vybere vhodnou látku, poradí s barvou a střihem a postará se o to, aby vám šaty skvěle padly. V neposlední řadě budete mít designérský kousek, který rozhodně na nikom jiném neuvidíte.

Ještě před samotným setkáním s Pavlem, na kterém Vám již nastíní doporučený střih a představí výběr látek, si s Vámi vymění pár emailů. To aby se blíže seznámil s Vámi a Vaší představou nového oděvu a mohl se náležitě připravit. Každému klientovi se věnuje individuálně a sám se stará o výběr látky, volbu kontrétního střihu i samotné šití a případné úpravy.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.