Potřebujete nádherné šaty na výjimečnou příležitost nebo máte zkrátka ráda takové oblečení, které Vám krásně padne? Pro Pavla je zakázkové šití příjemným způsobem, jak Vám může přinést přesně to, po čem toužíte. Každé zakázce věnuje maximální péči a aby si byl jistý, že budete s výsledkem spokojená, řeší sám celý proces šití šatů na míru od prvního setkání s Vámi až po poslední ušitý steh.

Šití šatu na míru v ateliéru Pavla Berkyho
Pavel Berky a jeho návrhy šatů na míru

Ať už máte zcela přesnou představu o tom, jaké šaty (či jiný oděv) potřebujete, nebo naopak ve světě módy tápete a potřebujete poradit, v Pavlových rukách se vám dostane maximální péče a především perfektního výsledku. Pavel Vám vybere vhodnou látku, poradí s barvou a střihem a postará se o to, aby vám šaty skvěle padly. V neposlední řadě budete mít designérský kousek, který rozhodně na nikom jiném neuvidíte.

Ještě před samotným setkáním s Pavlem, na kterém Vám již nastíní doporučený střih a představí výběr látek, si s Vámi vymění pár emailů. To aby se blíže seznámil s Vámi a Vaší představou nového oděvu a mohl se náležitě připravit. Každému klientovi se věnuje individuálně a sám se stará o výběr látky, volbu konkrétního střihu i samotné šití a případné úpravy.

Dokonalé svatební šaty

Svatba je beze sporu jednou z nejdůležitějších událostí v životě a každá nevěsta si v tento den přeje cítit se jako královna. Tím nejdůležitějším, co se zevnějšku týče, jsou samozřejmě svatební šaty, které by měly zcela naplňovat nevěstiny představy, lichotit její postavě a především perfektně padnout.

Krásné vzpomínky a svatební fotografie Vám zůstanou napořád a právě proto stojí za to věnovat čas přípravám a nechat si navrhnout a ušít svatební šaty, které pro Vás budou dokonalé.

Krásné svatební šaty šité na zakázku, Pavel Berky

Společenské šaty, ve kterých zazáříte

Společenské šaty, ve kterých se budete cítit skvěle, není tak snadné najít. Naštěstí ale není vůbec žádný problém nechat si takové šaty navrhnout a ušít. Módní návrhář Pavel Berky s Vámi nalezne vhodný střih a ušije jen pro Vás dokonalou slavnostní róbu, či lehoučké splývavé šaty, zkrátka přesně to, co si přejete. Získáte originální model, který bude jen Váš.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.