Pavel Berky má jednu z nejkrásnějších knih roku!

V pondělí se konalo slavnostní vyhlášení prestižních ocenění o nejkrásnější české knihy roku. Téměř dvacetičlenná odborná porota vybrala nejlepší knihy za uplynulý rok v několika kategoriích a jednu z cen si odnesl i Pavel Berky se svou originální kuchařkou.

“Mezi nominovanými jsme byli asi jediní blázni, kteří se v dnešní době rozhodli vydat si knihu zcela sami bez nakladatelství a o to více nás potěšilo, že v tak velké konkurenci téměř 350 vyjímečných knih zrovna ta naše uspěla!”

Téměř 400 stránková kuchařka Pavla Berkyho je koncipována tak, že recepty v ní jsou rozděleny do čtyř ročních období dle sezónnosti surovin a jsou doplněny osobními příběhy autora, vlastními ilustracemi a krásnými fotkami jak hotových, nádherně naservírovaných jídel, tak i postupy a dalšími momentkami z přípravy knihy. Celé dílo navíc Pavel doplnil o designovou tužku na poznámky, záložky, bavlněnou taškou na potraviny a do každé knihy si můžete od Pavla nechat vepsat osobní věnování. I tento netradiční přístup a dárkové balení bylo bezesporu plusem při rozhodování poroty.

Je vidět, že Pavel Berky od soutěže MasterChef Česko urazil dlouhou cestu vpřed a daří se mu skloubit jeho kreativitu módního návrháře s láskou k vaření. Výsledkem je i tato skvělá kniha, která se nyní jako jediná česká kuchařka právem zařadila mezi ty nejlepší knihy roku!

Kuchařku si můžete prohlédnout a zakoupit zde. A na představení kuchařky přímo Pavlem se můžete podívat v tomto videu:

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro