Lněná kuchyňská zástěra | 3 BARVY

Kuchyňská zástěra přímo od módního návrháře? Kdo se takovým kouskem doma může pyšnit?! Třeba právě Vy!

Vyberte si ze 3 barev zástěr, které jsem navrhl pro sebe, ale také pro Vás. K výrobě jsem využil kvalitní český len a tak zástěry vynikají lepší odolností proti zašpinění a rychlým schnutím! Navíc len je příjemný prodyšný materiál, který budete při vaření vždy rádi nosit! Alespoň já tu svou v kuchyni téměř nesundám! ♥

1290,00 

Máte stejně jako já rádi vaření? Dlouho jsem sám pro sebe hledal zástěru, která by mi vyhovovala materiálem, střihem i barvou. Jelikož jsem tu pravou nenašel, rozhodl jsem se jí navrhnout a ušít.

Len je úžasný materiál, který má dlouhou životnost, dobře odvádí teplo i vlhkost a jeho prodyšnost v kuchyni nebo v letních měsících určitě oceníte. Navíc je hypoalergenní. V neposlední řadě také len schne několikrát rychleji než např. bavlna. Což může být právě v kuchyni nesmírnou výhodou.

Zástěru jsem pro Vás vytvořil ve třech barevných provedeních – světlejší, tmavší a černá Já osobně jsem si oblíbil všechny tři. Zástěry jsem sladil i s novou řadou lněných utěrek a ubrusů, tak pokud byste chtěli být majitelem celé řady záleží jen na Vás, jak věci nakombinujete. Všechny tři barvy se dle mé zkušenosti krásně hodí do většiny typů kuchyní.

Velikost zástěry si můžete lehce regulovat pomocí šikovného zapínání na rameni.

Jelikož mi na zástěře nevyhovují kapsy, zvolil jsem na boku netradičně otvor, kterým si můžete při vaření prostrčit např. utěrku.

Na hrudníku také naleznete decentní vyšitý podpis, protože každá zástěra prošla od začátku až do konce výroby pouze mými rukami.

Zástěra je vyrobena ze 100% přírodního materiálu – lnu, který byl vyroben v České republice.

Na výběr máte ze 3 barev. A všechny se krásně hodí i k dalším produktům z mé řady – hlavně pak utěrkám, které jsou vyrobeny ze stejných materiálů.

  • světlejší oatmeal
  • tmavší natural
  • černá

 

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro