Sada 3 lněných utěrek

Namixovat si utěrky můžete dle Vaší volby. Na výběr máte ze 4 barev. A všechny se krásně hodí i k dalším produktům z mé řady – hlavně pak zástěrám, které jsou vyrobeny ze stejných materiálů.

  • smetanová
  • světlejší oatmeal
  • tmavší natural
  • černá

 

 

790,00 

Skladem

Kvalitní utěrka je pro vaření základ. Proto jsem se nechal inspirovat našimi babičkami, které vždy preferovaly přírodní materiály a své lněné utěrky z mládí používají až dodnes. Rozhodl jsem se tedy vytvořit vlastní sadu lněných utěrek, které Vám také věřím vydrží i desetiletí.

Len je úžasný materiál, který má dlouhou životnost, dobře odvádí teplo i vlhkost a vyniká vysokou savostí, která na začátku používání zvyšuje. Len schne také několikrát rychleji než např. bavlna. Což může být právě v kuchyni nesmírnou výhodou.

Utěrky jsem pro Vás vytvořil ve čtyřech barevných provedeních – smetanovou, světlejší oatmeal barvu, tmavší natural a černou. Utěrky jsem sladil i s novou řadou lněných zástěr a ubrusů, tak pokud byste chtěli být majitelem celé řady záleží jen na Vás, jak věci nakombinujete. Barevnosti se dle mé zkušenosti krásně hodí do většiny typů kuchyní.

Velikost jedné utěrky je 62x48cm. V jednom rohu naleznete designově umístěné poutko a naproti němu decentně vyšité mé logo Pavel Berky, protože každá utěrka prošla mými rukami.

Utěrky jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu – lnu, který byl vyroben v České republice.

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro