Novinky

Pavel Berky a Kristína Nemčková – vítězka soutěže Masterchef Česko 2019

Když se potkají dva pracovití, kreativní a podobně naladění lidé, začnou se dít úžasné věci. Už je tomu několik týdnů, co Pavel pracuje na přípravách spolupráce s Kristínou Nemčkovou @made_by_kritina a mimo to ji obléká na zajímavé akce.

Třeba zde si ji můžete prohlédnout v úžasně ženských černých sakových šatech, které hezky zvýrazní siluetu a Kristíně padnou jako ulité. Nebyl by to Pavel, aby eleganci nerozbil ležérní kontrastní nášivkou.

Šaty naleznete zde: https://pavelberky.com/eshop/cerne-sakove-saty-s-nasivkou/

Dne   Napsat komentář

Pavel Berky oblékl Barboru Mottlovou

Poslední srpnový den se uskutečnil etnický večer Příběhy ze Zambie (nejen) o migraci. Charitativní událost moderovala a provázela jí herečka a zpěvačka Barbora Mottlová. Při této příležitosti oblékla tématicky sladěné šaty Pavla Berkyho.

Nadýchané asymetrické šaty afrického stylu s výrazným vzorem Barboře skvěle sedly.

Dne   Napsat komentář

Pavel Berky ve Snídani s Novou

Pavel Berky byl již tento rok podruhé hostem hostem Snídaně s Novou. Tentokrát nám ukázal jak si můžeme z šátku či parea jednoduše vytvořit vlastní šaty, kabelku, svetr či jak si jej vkusně uvázat na hlavu. Tyto tipy se Vám budou určitě hodit k moři či k vodě. Variant je nezpočet.

V rozhovoru se také dozvíte jaký šátek či pareo je ideální si vybrat. Jaké rozměry by měl mít pokud si z něj chcete vytvořit šaty a v jakém materiálu budou Vaše letní dny příjemnější. A pokud se Vám líbil přímo šátek, který měla Šárka na sobě, tak jej naleznete zde!

Dne   Napsat komentář

Článek o Pavlovi na OnaDnes.cz

Pavel Berky - focení pro OnaDnes

Před pár dny se Pavel rozpovídal o svém pohledu na módu a oblékání českých žen pro portál OnaDnes.cz. Pod titulkem Češky mají vkus, ale chybí jim originalita, míní módní návrhář Berky se však dozvíme především o Pavlově cestě od chlapce s velkými sny k uznávanému módnímu návrháři. Tak, jako každá cesta s cílem, který stojí za to, nebyla jednoduchá a také byla a stále je plná výzev.

Součástí rozhovoru bylo i moc vydařené focení, kde sehrály hlavní roli dva ikonické modely z Pavlovy sportovní řady Basic – mikinové šaty a větrovky z padákoviny, které jsou zatím v omezeném množství dostupné na našem eshopu.

přečíst si článek

Módní návrhář Pavel Berky na focení pro OnaDnes
Pavel Berky na focení pro OnaDnes

Photo: Petr Kozlík pro MAFRA
Models: Hana Babak & Nela Řihošková
Make up: Lucia Hrušková GIBODOVÁ

Dne   Napsat komentář

Pavel ve Snídani s Novou

Pavel Berky ve snídani s Novou

Dnes byl Pavel hostem ranního vysílání Snídaně s Novou a přiblížil v něm nejběžnější typy postav. S moderátory stihnul představit jablko, hrušku, přesýpací hodiny a obdelník a poradil, jak s rozdílnými křivkami zacházet.

Pavel se podělil také o novinky v trendech na nadcházející sezónu jaro/léto, ve které dominují zvířecí vzory, neonové barvy a také barvy sorbetu. Možná vás překvapí, že největší módní domy představily na svých přehlídkách cyklistické šortky, jako součást dámského šatníku.

Sledování módních trendů je součástí Pavlovy práce a obvykle je vytuší ještě předtím, než jsou představeny. Pokud se o trendy zajímáte a rádi byste se dozvěděli více, můžete se zanedlouho těšit na kurz, který Pavel na téma trendy jaro/léto 2019 právě připravuje.

Druhý vstup Snídaně s Novou byl zaměřený na zajímavé outfity, ve kterých se objevily celebrity na červeném koberci při každoročně nejsledovanější události Hollywoodu – předávání Oscarů.

Pavel Berky v TV Nova
Dne   Napsat komentář