Ořechové sušenky namáčené v čokoládě

Doba trvání: 20 min.

Počet porcí: ke sdílení

Náročnost: 1

SUROVINY:

POSTUP:

  1. Troubu předehřejte na 175 °C.
  2. Vanilkový lusk podélně rozřízněte a vyberte obsah. Dejte ho společně s bílky do mísy od kuchyňského robotu a začněte šlehat. Když jsou bílky lehce rozšlehané, můžete postupně za stálého šlehání přidávat cukr. Vyšlehejte do polotuha a robot vypněte.
  3. Do vyšlehaných bílků nasypte ořechy a vše zlehka promíchejte. Nakonec do těsta nastrouhejte dle chuti asi půlku tonka fazole. Promíchejte a přendejte do cukrářského sáčku.
  4. Na plech s pečícím papírem nastříkejte kolečka s dostatečnými rozestupy. Pečte ve vyhřáté troubě asi 20 minut dozlatova. Po upečení je přeložte na mřížku a nechte vychladnout.
  5. Čokoládu rozpustěte ve vodní lázni. Půlku každé sušenky namočte do čokolády, otřete o mřížku a posypte solným květem.

Dobrou chuť! ♥


TIP: Dalších více jak 100 nových receptů najdete v mé kuchařce!


Pokud také milujete vaření, můžete obdarovat sebe nebo někoho blízkého něčím ode mne. Mrkněte na novou kuchařku, kde naleznete přes 100 skvělých receptů na téměř 400 stránkách. Vhod Vám v kuchyni přijde lněná zástěra ve třech barevných kombinacích, sada utěrekubrusběhoun nebo dřevěná prkénka. Já tyto všechny věci, které jsem sám navrhl v kuchyni denně používám, tak věřím, že se Vám s nimi bude skvěle vařit i Vám! Připravil jsem pro Vás i různé zvýhodněné sety. 

K přípravě by se Vám mohly hodit i mé oblíbené produkty, které nyní naleznete na eshopu:

Vyberte měnu
EUR Euro